randka

Jakim sposobem odnaleźć prawdziwą i niezmienną miłość w życiu

Nie wystarczy być prawdziwym. Aby zdobyć sukces, trzeba spojrzeć, jak nasze zachowanie będzie zinterpretowane przez druga osobę. Dla byłych pokoleń cel chodzenia na randki był odmienny. Panowie i Panie chcieli towarzysza, który zaspokoić podstawowe potrzeby spokoju i pewności oraz przeżycia. Kobiety poszukiwały silnego faceta, który wykarmi członków rodziny, podczas gdy panowie poszukiwali opiekuńczej kobiety, która potrafi stworzyć dom. Współczesny, przez tysiąclecia przyczyna zalotów nagle uległ zmianie.

Continue reading “Jakim sposobem odnaleźć prawdziwą i niezmienną miłość w życiu” »

w drodze na Pierwszą Komunię

Najważniejsze w życiu są jedynie momenty. Powinniśmy o tym pamiętać, by świętować każdą z nich

Życie składa się z kilku ważnych etapów, wydarzeń, lepszych i gorszych czasów. Nie ma na świecie dwóch takich samych osób, to samo idzie powiedzieć o życiu – nie ma dwóch takich samych żyć. Każda biografia jest na tyle oryginalna, że warto o niej mówić. Niemniej, chociaż jest tak, to w każdym życiu występują punkty, które są takie same dla większości ogółu. To etapy, jakie należy przejść, gdyż tak każe prawo, religia, kultura czy zwyczaje. Te etapy są bardzo ważne dla spójności w społeczeństwie i integracji w ramach danej struktury.

Continue reading “Najważniejsze w życiu są jedynie momenty. Powinniśmy o tym pamiętać, by świętować każdą z nich” »

gra na komputerze

Co zrobić by odciągnąć naszą pociechę od telewizora?

Każdy, i mały i dorosły odbiorca Internetu, powinien trafić na jakieś kwizy online dla siebie. Zamiast bezproduktywnie wpatrywać się na kolejną stronę z zabawnymi, więcej lub mniej, obrazami, można wyszukać kwiz, który spowoduje, że czas przeżyjemy o wiele fajniej.

Continue reading “Co zrobić by odciągnąć naszą pociechę od telewizora?” »