Ciekawe portale randkowe

Miłości i przyjaźni poszukują w internecie zarówno renciści, jak i czynni zawodowo młodzi ludzie. W krajowym internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Regularnie odwiedzają je miliony Polaków. To niewątpliwie znak czasu. Coraz to więcej aspektów naszego istnienia przeniosło się do internetu, uważamy sieć jak niezbędne narzędzie i swobodnie z niego korzystamy, też do tego, żeby wyszukać partnera.

spotkanie

Autor: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com
Portal towarzyski znacznie powiększa możliwość na znalezienie miłości. Przede wszystkim jednoczą ogromną grupę osobników, która ma ten sam zamysł – znaleźć miłość. Wyszukiwanie partnera spełniającego z góry wyznaczone kryteria wpisywane w internetową wyszukiwarkę nie zawsze się potwierdza, gdyż serce nie sługa i może silniej zabić na widok całkiem kogoś odmiennego.

Poszukiwanie partnera w sieci stało się obecnie nie tylko czymś częstym i naturalnym, lecz też ze względu na potencjał i obszar wydaje się najszybszą drogą do osobistego szczęścia.

To, czy znajdziemy życiowego partnera w znacznym stopniu jest zależne od nas samych. Od tego, jak się przedstawimy, i tego, czego oczekujemy od drugiej osoby. Nie ma trafnego wzoru na to, jak pozyskać serce drugiej osoby, jednak w dobie komputeryzacji, posiadamy bezproblemowy dostęp do portali towarzyskich.

spotkanie

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti

Jeszcze niedawno dominowała opinia, że osoba szukająca bliskiej osoby w sieci nie radzi sobie z kontaktami w świecie rzeczywistym. Jednakowoż powody korzystania z serwisów są wielorakie, jak choćby brak czasu, lub życzenie poznania kogoś spoza kręgu własnych znajomych. Nieprawdą jest także, że osoby zakładające konta na portalach towarzyskich są ludźmi wstydliwymi. Życie na stronach, to dla nich bezproblemowa postać kontaktowania się z innymi.

W zawieraniu koleżeństwa na portalach towarzyskich niewątpliwie trzeba zachować baczność. Mężczyźni uwielbiają czasem skryć swój stan cywilny, czy też wzrost, z kolei panie z zapałem zaniżają swą wagę. Lecz przecież nie o to idzie, by kogokolwiek bałamucić, lecz trafić na wymarzonego partnera i razem spełniać marzenia. Może się okazać, że wymarzona osoba mieszka tuż za rogiem.