Dlaczego aż tak chętnie słuchamy muzykę?

Obecnie w różnego rodzaju rozgłośniach radiowych, w Internecie, ale także w TV niepodzielnie króluje kicz. Takie są twarde fakty – nieco bardziej ambitny miłośnik muzyki wie, że nawet jeżeli jadąc samochodem do pracy usłyszy w radio piosenkę genialnego muzyka, to tak czy siak musi pamiętać, iż bądź co bądź musiał pójść on na jakieś ustępstwa! Tak funkcjonuje świat biznesu.

Autor: blmurch
całego świata zapewne nie zmienimy, zatem w sumie to nawet omawianie owego zagadnienia jest całkowicie bez sensu. Będzie zatem chyba fajniej jeżeli pomyślimy z jakich powodów tak naprawdę tak chętnie słuchamy muzyki.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeśli tak, to szybko sprawdź tutaj (https://jeger.pl/290-efekty-dekoracyjne-do-scian) podobne materiały – one również są wartościowe.

Można w sumie rzec, że najbardziej istotne jest to, iż rock albo reggae koncerty na dvd/blu-ray błyskawicznie wpadają w uszy. To nic niezwykłego.

Świetnie, że choć często zakładamy, iż muzyka to wyłącznie rozrywka, to jednak jeśli ktoś zdoła pokazać trochę więcej, mimo wszystko umiemy bardziej docenić tego typu twórczość. Niby poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray – przykładowo Marek Grechuta, nie jest obecnie na listach przebojów, to jednak nisze muzyczne mają się fenomenalnie (słuchaj muzyki kiedy tylko chcesz: reggae koncerty na dvd/blu-ray). Na szczęście żyje bardzo wielu polskich melomanów, którzy cechują się dobrym gustem. Bo nie zapominajmy, że choć upodobania muzyczne są bardzo różne, to jednakże spokojnie można podać takie upodobania, które jakoś pozytywnie się wyróżniają. No niektórzy ludzie mają lepszy gust!

Choć nadmierne snobowanie się na gatunki muzyczne to głupota: przecież nawet niektóre pop koncerty na dvd/blu-ray są praktycznie majstersztykiem! A więc: w żadnym wypadku nie starajmy się zamykać na nowe typy muzyczne, ponieważ generalnie sytuacja jest taka, że nawet hip-hop może bardzo dużo nam dać (pokochaj muzykę na nowo: koncerty rap i hip-hoppop na dvd)…

Doceniajmy także niezwykłe przesłanie jakie bije z niektórych utworów. Wiadoma kwestia, że rock czy rap i hop-hop koncerty na dvd/blu-ray w większości przypadków cechują się mocno standardowym tekstem, no nic w tym mocno odkrywczego, ale no nie zapomnijmy, iż natrafienie na perełkę sprawi, że wreszcie będziemy mogli przeżyć być może nie katharsis, ale coś fantastycznego.