W jaki sposób ubrać się na pierwszą randkę

Jak się przyodziać na schadzkę? – ten dylemat na pewno nie raz spędził ci sen z oczu. Przecież wiadomo, że ważne jest pierwsze wrażenie. Mężczyźni wszak spoglądają na kobiety całościowo, toteż ubiór winnaś dopracować w każdym szczególe. Powiadają, że to nie garderoba człowieka zdobi, jednakże wszystkie doskonale wiemy, iż pierwsze wrażenie jakie wywrzemy na facecie, jest niezwykle ważne, więc z tej przyczyny na randce chcemy wyglądać jak najlepiej.

koszulka

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Godzinami całymi potrafimy namyślać się nad tym, w co ubrać się na randkę, w pocie czoła plądrujemy nasze garderoby, niezmordowanie przymierzamy nieomal wszystko to, co na tę okazję się nadaje. Zamiar jest jeden – zdziałać by mężczyzna na twój widok oniemiał z zachwytu Zdawać by się mogło, że wyczyn nie lada, iż odziewanie się na wieczorne spotkanie jest procesem wyczerpującym, tymczasem wcale tak być nie musi. Trzeba podejść do sprawy racjonalnie – http://www.jagna.pl/bielizna-erotyczna-c-51.html.

A oto parę praktycznych wskazówek, jak się ubrać na taką okazję. Ubierz się w coś, w czym będziesz się czuła swobodnie a także komfortowo, co jednak nie znaczy że powinnaś włożyć to, w czym chodzisz co dnia. Najlepiej jeżeli to będzie pewien przetestowany zestaw, w miejsce nowo nabytej kiecki albo niesprawdzonych szpilek. Pozwól pracować jego wyobraźni i z wolna odkrywaj karty. Jeżeli pragniesz dać zobaczyć nogi, przyodziej krótkie spodnie, a do nich bluzkę z subtelnym dekoltem. Jeśli natomiast uważasz, że twym największym atutem jest dekolt, zaakcentuj go, zakładając seksowne koszulki, lecz nogi

kobieta

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

schowaj w legginsach – http://jagna.pl/bielizna-erotyczna-koszulki-c-51_52.html. Odrobina kokieterii w ubiorze jest wskazana.

Zachowaj natomiast umiar w doborze uzupełnień a także biżuterii. Jeden wyrazisty detal w zupełności wystarcza, a zamiast ogromnej torby wybierz niedużą, wygodną torebeczkę. Nie zapomnij o doskonale dobranej bieliźnie. Majtki na pewno nie powinny odznaczać się pod ubraniem, ani także wystawać. Jeśli natomiast chodzi o topy i stanik, to kapitalnym wyjściem będzie biustonosz w rodzaju push-up, który doskonale uwydatni twoje kobiece pozytywy oraz doda ci pewności siebie. Przez strój podkreśl swą kobiecość oraz podkreśl to, co w tobie najpiękniejsze. Koniecznie dobierz odpowiednie buty. Każda kobieta najzyskowniej prezentować się będzie w bucikach na obcasie – postawa wtedy wygląda na smuklejszą.