Czy dorosły facet powinien grywać w gry komputerowe?

Powodzenie gier komputerowych systematycznie wzrasta. Grają nie jedynie dzieciaki, lecz też dorośli, tak mężczyźni, jak także panie. Gry stały się we współczesnych czasach jedną z najpopularniejszych odmian zabawy i spędzania czasu wolnego.

wojna o pierścień

Autor: Selena N. B. H.
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym wypływa zapytanie: czy dorosły facet winien bawić się w gry komputerowe?
smartfon

Dorosły pan kojarzy nam się z odpowiedzialnością a także powagą, ale czy taki mężczyzna nie powinien mieć swej pasji? Pewien kocha brudzić się w smarach reperując swój samochód, a drugi młócić w gry. Zaraz zaraz, wszak majsterkowanie jest praktyczne, a granie na konsoli to marnotrawienie czasu. A kto powiedział, iż pasja ma być pożyteczna dla innych? Jest przydatna dla tego, kto ją ma, bowiem realizując ją robi to co sprawia mu radość. Gra wojna o pierścień jest naprawdę przyjemnym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Posiadanie jakiejkolwiek pasji czyni człowieka ciekawszym, zaś każdy facet posiadający pasję, posiada dzięki niej cząsteczkę własnej prywatności, której nie musi tracić wraz z założeniem familii. Dorosły facet grający w Super Farmer kojarzy się z gościem, który nie posiada znajomych, towarzyskiego życia, a każdą wolną chwilę spędza przy konsoli.

Jeżeli opisywany artykuł Cię zaabsorbował, to śmiało kliknij ten odnośnik, gdyż on również Cię zainteresuje – to niezwykle ważna oferta (http://koneser.eu/lokal/moxy-hotel/)!

Dzieję się tak jednakże wyłącznie w skrajnych sytuacjach, zaś uzależnione od gier komputerowych częściej są dzieci. Nie ma nic złego w tym, iż dorosły mężczyzna gra w gry komputerowe, o ile: nie zaniedbuje przez to swych domowych obowiązków, rodzinnych czy zawodowych; nie gra w gry MMORPG, jakie przeznaczone są dla młodszych, dlatego że gra toczy się w czasie rzeczywistym, natomiast dorosły mężczyzna posiada obowiązki, które są istotniejsze; potrafi oddzielić świat wirtualny od rzeczywistego i nie pojawiają się u niego zakłócenia psychiczne związane z grami komputerowymi.

Co dojrzałemu facetowi daje granie w gry komputerowe: możliwość rozwijania własnej pasji; odreagowanie po trudach dnia w pracy; możność monitoringu tego w co grają wasze dzieciaki oraz lepszy kontakt z nimi; jeśli kobieta też kocha grać w abalone gra to kolejna okazja do wspólnego spędzania czasu, co pogłębi waszą więź.