zespoły

Jak spędzać jesienne i zimowe wieczory? Przed telewizorem? Ależ nie!

Przyszła jesień, iza moment przyjdzie zima. Robi się coraz bardziej ciemno, coraz zimniej, mniej przebywamy na zewnątrz. Przesuwamy czas, więc zmrok nadchodzi dużo prędzej niż to było letnią porą.

A co jest w tym wszystkim najlepsze, żeby przeżyć ten czas. Możemy oglądać telewizję, poczytać powieści, możemy też grać w gry, ale planszowe. Jakie? Oto ciekawe propozycje.
Na przykład Abalone gra (https://groteka44.pl/abalone-classic-edycja-polska.html) jest szczególnie fascynująca, w której najprostsze zasady będą złączone z ogromną ilością możliwości, a nade wszystko to jest cudownie zrobione, więc gra będzie samą przyjemnością. Pomysł stworzenia tej pozycji zrodził się w 1988 roku. Spółka, jaka ją wyprodukowała zwie się identycznie jak gra – czyli Abalone.
zespoły
Autor: Bartosz Madejski
Źródło: http://www.flickr.com
Żaden gracz w tamtych czasach nie był pewny, iż gra stanie się tak popularna, dzisiaj zaś jak zamierzamy pograć w coś rzeczywiście interesującego, to Abalone będzie jedną z tych pozycji. Zupełnie jak Super farmer. (https://groteka44.pl/super-farmer.html) Co ciekawe gra powstała w naszej stolicy w 1943 roku. Na początku jednak miała tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją polski matematyk – Karol Borsuk. I najnowsza z propozycji – Wojna o pierścień (https://groteka44.pl/wojna (więcej dowiesz się na tej stronie)-o-pierscien.html), to strategiczna gra planszowa, która pozwala grającym zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.
Oczekuje na nas więc mnóstwo ekscytujących wyzwań, cudownych postaci. Będziemy dowodzić największymi państwami, na naszych barkach spocznie ochrona ich.

Każda z tych gier jest bardzo dobra na jesienne oraz zimowe długie wieczory. Jeżeli tylko zamierzamy spędzić je ciekawie i ekscytująco a do tego nie myśleć o szarej pogodzie na dworze, to gry tego rodzaju są najlepsze.