ślub - powiększenie

Jak sprawić, żeby Święta Bożego Narodzenia były niezapomniane?

Nie da się zaprzeczyć, że święta Bożego Narodzenia to na pewno bajowy czas. Właściwie nie ma nikogo, kto nie lubiłby tych świąt – obchodzą je właściwie wszyscy, niezależnie od tego, czy są wierzący czy nie. Sprawdź, jakie są najlepsze sposoby na wykreowanie magicznej atmosfery podczas Świąt!

ślub - powiększenie
Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo ważne są oczywiście ozdoby – już na pewien czas przed świętami możesz zacząć przystrajanie swojego domu. Oczywiście w głównym jego miejscu powinna stanąć wielka choinka – najlepiej oczywiście prawdziwa. Zapach choinki jest niezwykle istotny podczas świąt – bez niego praktycznie nie da się wytworzyć tak fantastycznego klimatu. Dodatkowo choinkę zdecydowanie trzeba w odpowiedni sposóļ ustroić – znakomicie sprawdzą się oczywiście piękne bombki choinkowe – zobacz galerię z bombkami choinkowymi. W przypadku bombek masz do wyboru praktycznie dwa warianty – można kupić bombki jednobarwne i ustroić nimi całą choinkę albo powiesić bombki choinkowe we wszelkich możliwych kolorach i wzorach. Wiele bez wątpliwości zależy od tego, czy posiadasz małe dzieci – jeżeli tak, zdecydowanie przeważy ta druga propozycja. Właściwie każdy z nas ma pewnie w domu stare bombki choinkowe, które zachowały się jeszcze ze starych czasów. Taki wielobarwny misz-masz także ma swój niepowtarzalny klimat.

Co możesz jeszcze uczynić, żeby sprawić, żeby Twoje święta były niepowtarzalne? Możesz również zadbać o właściwą oprawę samego wieczoru wigilijnego. Jeśli masz przykładowo małą córeczkę, możesz ją przebrać w strój aniołka – więcej informacji o strojach mikołajka na strojemikolaja.pl), w którym bez wątpliwości będzie wyglądać naprawdę słodko. Pozostali domownicy mogą przykładowo nałożyć czapki świętego Mikołaja, jednak strój aniołka na pewno zrobi prawdziwą furorę. Dodatkowo powinnaś właściwie przystroić stół wigilijny – dla przykładu fantastyczny klimat zrobią przygaszone światła i porozstawiane w wszelkich kątach świeczki. Nie zapominaj również o odpowiedniej muzyce – wspólne kolędowanie niewątpliwie zbliży do siebie wszystkich bliskich. Piękna muzyka może płynąć w tle w czasie całej wieczerzy wigilijnej.

Jeśli zadbasz o wszystkie wspomniane przez nas wyżej rzeczy, Twoje święta zdecydowanie będą niezapomniane. Najważniejsze jednakże, żeby spędzić święta razem z przyjaciółmi!