Jaki upominek nabyć na święta?

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Każdy z nas pamięta te momenty, gdy w dziecięctwie wraz z rodzicielami, dziaduniami, wujkami i kuzynami czekało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze by móc w końcu siąść do wieczerzy wigilijnej i po drugie – prawdopodobnie dla niektórych ważniejsze – aby zajrzeć pod choinkę i w szaleńczym amoku móc rozwinąć podarunki. Ach te prezenty! Spędzają spanie z powiek już na długo przed uroczystościami. Zastanawiamy się, czym szczególnym zaskoczyć najbliższych i jakie prezenty im ofiarować tak, żeby byli zadowoleni, utrafić w gust i na dodatek, by nie była to kopia z lat poprzednich. Zadanie nadzwyczaj trudne. Jeżeli do tego dojdzie olbrzymia ilość bliskich – mamy problem.

Mikołaj wręczający prezent

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Panie: W wypadku płci pięknej zadanie będzie zdecydowanie łatwiejsze (moim sądem). Paniom w zasadzie prościej dogodzić, starcza odpowiednio wcześniej zrobić mały „wywiadzik”, ażeby mieć pojęcie czego dana kobieta, dziewczyna pragnie. Jedną uraduje sokowirówka, kaszmirowy sweter, inna uraduje się na widok prześlicznego wisiorka, bransoletki czy kolczyków. Sportsmenkę uradują niespodzianki w stylu: kostium do joggingu albo rower Unibike – gdzie kupić sokowirówkę.

prezenty

Autor: Trevor King
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni: W tym przypadku sytuacja się zdecydowanie gmatwa. Ponieważ kolejna para ciepłych skarpet będzie elementem zapychającym szufladę, to w takim razie co ja mam kupić? Już wspomniany „wywiadzik” także w wypadku mężczyzn spełnia swoją rolę. Jedyny warunek – musi być przeprowadzony sprytnie, aby się mężczyzna nie zorientował, co spiskujemy. Idąc dalej tym kluczem najodpowiedniejsze podarunki dla bliskich nam panów to takie, które odpowiadają ich zainteresowaniom a także sposobowi życia. Sportowców dobrze obdarować nowym drobiazgiem – znajdzie się tu miejsce na najnowsze gogle, czy kółka do deskorolki. Melomanom najsporzej uciechy przysporzy najnowszy release ulubionego muzyka. Panów podzielić możemy na jeszcze jedna grupę – tak zwanych gadżeciarzy. Z nimi będzie o niebo łatwiej niż z poprzednimi. W tym przypadku sprawdzą się telefony komórkowe Nokia bądź bezprzewodowe słuchawki. Niezłym podarkiem dla panów dbających o swój samochód będzie kompresor albo nowoczesne kołpaki.

Zainteresowała Cię ta kwestia? Jeżeli szukasz dodatkowych informacji, które również okażą się przydatne, kliknij ten link i sprawdź więcej w tej ofercie.

Wybór zależy od wcześniej zrealizowanego „wywiadu” – kliknij i zobacz.