Jaki podarunek wręczyć wnukowi z tak szczególnej okazji, jaką na pewno jest Dzień Dziecka

W kalendarzu jest co najmniej kilka dni, na które dzieciaki oczekują z wielkim utęsknieniem. Do takich wyjątkowych 24 godzin zaliczymy imieniny, mikołajki i rzecz jasna Dzień Dziecka. Nasi milusińscy spodziewają się, że właśnie w tym dniu otrzymają co najmniej trzy, cztery upominki, gdyż w końcu paczki obowiązkowo przygotowują nie tylko rodzice, lecz i dziadkowie czy chrzestni.

drukarka wielofunkcyjna

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Dla chłopaka majsterkowicza można śmiało zakupić mały zestaw narzędzi. To wcale nie żart – hipermarkety, jak np.

Masz ochotę zdobyć świeże informacje na dany wątek? To obejrzyj witrynę, na pewno dostarczy Ci wiele pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w Twojej głowie.

Leroy Merlin, nierzadko przygotowują specjalną propozycję dla najmłodszych klientów. I w żadnym razie nie mamy tutaj na myśli tylko samych zabawek, ale zestawy, które rozwijają kreatywność i uczą samodzielności, zatem wspomniany podarunek okaże się idealny dla ucznia piątej klasy.

Tymczasem starsi synowie mają już nieco większe oczekiwania. Uczniowie gimnazjów będą szczęśliwi, jeżeli w ozdobnym opakowaniu znajdą telefon Lg. Taki zakup to całkiem wielki wydatek, więc tego typu dar zostanie wręczony, jeżeli małolat pozytywnie zaskoczył opiekunów: wygrał olimpiadę polonistyczną albo zdobył złoty medal medale okolicznościowe w sprincie. Tak czy inaczej, telefon co najmniej na parę kolejnych dni stanie się najlepszym druhem trzynastolatka – z rozwojem nowoczesnej techniki obywatele stali się chyba nieco bardziej odkrywczy. Dwadzieścia lat temu w sprzedaży były do kupienia aparaty fotograficzne, ale wtedy nikt nie myślał o fotografiach typu selfie. A teraz takie ujęcia mają swoje 5 minut, a najlepiej robić je smartfonem, np. firmy Lg. Wszystkim młodym fotografom pasjonatom przyda się dodatkowy dysk do przechowywania zdjęć. Dlatego uczniowi szkoły ponadgimnazjalnej można wręczyć kartę pamięci Lexar razem z funkcjonalnym adapterem. Wspomniane karty mają dużą pojemność, więc nie zabraknie też miejsca na pocieszne filmiki.

aparat

Źródło: http://www.sxc.hu/
Część tych niedoświadczonych, ale zapalonych fotografów z czasem zechce wywołać chociażby parę zrobionych wcześniej fotografii. Teraz takie usługi bywają łatwo dostępne, więc żaden fotoreporter nie powinien mieć problemów z wywołaniem wyselekcjonowanych ujęć. Należy jednakże dodać, że własnoręczne wydrukowanie fotografii może być bardziej ekscytujące. Warto więc piętnastolatkowi, który nie rozstaje się z aparatem, ofiarować wysokiej jakości drukarkę firmy Lexmark, aby młody obywatel był w stanie pochwalić się nietuzinkowymi ujęciami nie tylko na Twitterze – .