Jeżeli organizujemy wieczór z planszówkami, to warto dobrać gry do upodobań zaproszonych gości

Gry planszowe to bardzo dobre rozwiązanie na weekendowe spotkania ze znajomymi. Jeśli pragniemy przyjemnie spędzić czas z rodziną to także warto rozłożyć na stole jakąś dobrą grę, a bez wątpienie wszyscy będą dobrze się bawić.
Jeżeli poszukujemy gry dla całej rodziny, to doskonałym wyjściem mogą być Przebiegłe Wielbłądy.

Pianino, fortepian

Autor: east_mountain
Źródło: http://www.flickr.com
Otrzymała ona nagrodę Gry Roku 2014 oraz jest wyjątkowo ekscytująca. Ważne jest to, iż mogą grać w nią już dzieci od ósmego roku życia.

Przeczytaj dodatkowo szczegóły w serwisie (http://tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze-online/), z pewnością stwierdzisz, że istotnie warto było się z nimi zapoznać. Nie zwlekaj zatem i wejdź tutaj!

Jeśli więc pragniemy, aby rodzinne spotkanie wypadło dobrze, to opłaca się kupić tę grę planszową. W wypadku gdy mamy nieco dojrzalsze grono oraz organizujemy planszówkowe spotkanie dla znajomych, to możemy na ten przykład zakupić grę planszową krajowego wydawnictwa Portal Osadnicy Narodziny Imperium. Ta złożona karcianka z pewnością zapewni nam wiele emocji. Jeżeli lubimy pojedynki oraz rywalizację, to warto zainwestować w serię Summoner Wars.

przebiegłe wielbłądy

Autor: Adam Lehman
Źródło: http://www.flickr.com
Ta ostatnia gra przypomina nieco szachy, ponieważ mamy planszę, po której ruszamy się rozmaitymi postaciami. Warto wspomnieć, że gra Summoner Wars wymaga taktycznego zmysłu i sporego kombinowania, by pokonać przeciwnika. Jeśli planujemy zorganizować spotkanie przy planszówkach, to należy sprawdzić, z kim przyjdzie nam grać. Nie wszyscy lubią zaciekłą rywalizację, więc dla nich idealnym wyborem będą Przebiegłe Wielbłądy.

Jednakże jeżeli posiadamy przyjaciół, którzy uwielbiają sporo kombinować i mogą spędzić kilkanaście godzin planując strategię, to warto kupić bardziej skomplikowaną planszówkę. Dobrym pomysłem mogą być Osadnicy Narodziny Imperium. Ta pozornie prosta gra oferuje bardzo wiele opcji budowy swojego imperium i pokonania przeciwników.