Karta przeżycia niezastąpiona w podróży.

Każdy z nas lubi zaczerpnąć spokoju na dworze.Nieważne czy jedziemy na krótką przejażdżkę na łąkę,decydujemy się na dłuższą wyprawę nad jezioro lub długo wyczekiwane wakacje, zwykle wyjazd poprzedzają skrupulatne przygotowania. W zależności od tego jak długi urlop organizujemy, przygotowania wstępne wymagają różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, aby uchronić się przed bezradnością wynikającą z braku narzędzi koniecznych do zażegnania niespodziewanego problemu? Istnieje mnóstwo zastawów narzędzi, które dzięki swojej wielozadaniowości pozwolą uratować sporą część nagłych sytuacji które wymagają konkretnych narzędzi.

Kliknij ten link, a wtedy zdobądź więcej szczegółów (https://stojo.pl/kubek-stojo-pocket/) dotyczących analizowanej w tym artykule treści. Uzyskasz wtedy szerszą wiedzę.

Niestety często są bardzo kosztowne, a poza tym zajmują sporo miejsca.

Nie jest to kłopotliwe w sytuacji przemieszczania się pakownym autem, jednak w chwili, w której wybieramy pieszą przeprawę bez większych bagaży,albo wybieramy się na przejażdżkę rowerową, niemożemy sobie pozwolić na dodatkowe obciążenie i marnowanie miejsca potrzebnego na artykuły pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed niespodziewanymi wypadkami losowymi bez konieczności niesienia na plecach nadprogramowej ilościwszelakich urządzeń?

Fantastycznym przedmiotem z pewnością okaże się karta przetrwania ( ). Metalowa karta o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim miniaturowym rozmiarom pomieści się w każdym portfelu. Oszczędny stalowy przedmiot przyda się w wielu nagłych sytuacjach, na którenie byliśmy przygotowani.

Warto mieć ją zawsze przy sobie, gdyż zastępuje aż 10 innych przedmiotów. Karta przezycia może być użyta na przykład jako linijka, klucz do śrub motylkowych albo kątomierz. Dodatkowo została zaopatrzona w dziurkę do dołączenia smyczy lub kółka z kluczami, dzięki czemu można trzymać ją zawsze pod ręką.

kontakt