Archiwa tagu: kreacja

kreacja

Na jakiego rodzaju okazje można założyć suknię z cekinami?

Suknia z tzw. cekinami to tego typu kreacja, która przyciąga uwagę i sprawia, że wygląda się bardzo ekstrawagancko. Lśniące sukienki z cekinami od jakiegoś czasu cieszą się znaczną popularnością w okresie karnawału oraz w czasie zabaw noworocznych.
W odpowiedni sposób zestawione z dodatkami cekiny znakomicie sprawdzą się również na weselach, na randce czy do czarnego ubrania.

Continue reading Na jakiego rodzaju okazje można założyć suknię z cekinami?

Jaką zakupić sukienkę na komunię świętą? Czy istnieje najbardziej dopasowana kreacja na ten dzień? Czy istnieją gotowe pomysły?

Kiedy nadchodzi maj to znaczy, że nadchodzi czas na sakrament komunii świętej. Powstaje ważne pytanie, to znaczy w jaki sposób ubrać nasze dziecko. W przypadku chłopców sytuacja jest oczywista, problem zaś pojawia się kiedy mamy ubrać dziewczynkę. Mnóstwo strojów komunijnych dla dziewczynek uszyta jest z atłasu i jedwabnej organtyny. Materiały te są wygodne i dość lekkie. Równocześnie odznaczają się one również dużym stopniem przewiewności, więc sprawdzają się idealnie podczas bardzo ciepłych dni. Wybierając odzież komunijną warto też wystrzegać się ostentacyjnego przepychu i przesady, lepiej wybrać skromne kreacje czy alby komunijne.

Continue reading Jaką zakupić sukienkę na komunię świętą? Czy istnieje najbardziej dopasowana kreacja na ten dzień? Czy istnieją gotowe pomysły?