Którą książkę polecimy na jesienne wieczory? Sprawdź teraz!

Zimna zwykle sprzyja zwiększeniu ilości przeczytanych książek. Jeżeli Ty także nie wyobrażasz sobie jesieni bez dobrej książki, kubka gorącej herbaty oraz paru godzin spędzonych na kanapie, wtedy niewątpliwie powinieneś sprawdzić, jakie konkretnie są nasze typy czytelnicze na nadchodzące zimne dni!

Powieści szpiegowskie
Jesienią zazwyczaj bez wątpliwości najlepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju powieści szpiegowskie czy sensacyjne. Jeśli chcesz zagwarantować sobie rozrywkę na długie wieczory, wówczas zdecydowanie powinieneś sięgnąć po jakąś serię kryminałów – jak przykładowo „Nielegalni” Vicenta Severskiego. Nie be przyczyny audiobook Nieśmiertelni jego autorstwa często jest wskazywany jako jednak z najlepszych książek tej zimy. Jeśli zaczniesz czytać serię Severskiego, oczywiście nie będziesz mogła się od niej oderwać na długi czas. Tego rodzaju książki to znakomita propozycja na dłuższe jesienne wieczory, nic zatem nadzwyczajnego, że zarówno książka jak i audiobook Nieśmiertelni biją prawdziwe rekordy popularności.

Zamieszczone w tym serwisie wiadomości są według Ciebie zbyt lakoniczne? Jeżeli tak, to wejdź na stronę stroje mikołaja, na której znajdziesz pokrewne zagadnienia.

Jeśli chcesz sobie zapewnić wysokiej jakości rozrywkę, wówczas bez wątpliwości nie będziesz żałował tego wyboru.

audiobook nieśmiertelni

Autor: Urko Dorronsoro
Źródło: http://www.flickr.com
Co dodatkowo?
Zimą możesz także skupić się na wszelkiego rodzaju powieściach obyczajowych.

Zazwyczaj są one prosto napisane, stanowią więc dobrą rozrywkę w przypadkach kiedy wracasz do domu zmęczony po pracy i chcesz po prostu odpocząć, niekoniecznie chcąc wysilać mózg na rozpracowywanie trudnych zagadek kryminalnych/ Jeśli zdecydujesz się na powieści obyczajowe, możesz być praktycznie pewien, iż zima minie niepostrzeżenie i w niezwykle ciekawej atmosferze czytelniczej.