Lokaty bankowe – produkt bankowy, którego posiadanie to rzecz oczywista i typowa

Posiadanie lokaty to już obecnie żaden zbytek. Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy niezbędny jest już uczniom, studentom i osobom przebywającym na emeryturze a dla osób rozpoczynających pracę, po prostu potrzebny. A lokata pomaga nam zarabiać.

Karty kredytowe

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Taki rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy pomaga w dokonywaniu standardowych operacji bankowych, czyli otrzymywania wpłat i opłacania rachunków, ale również do trochę bardziej skomplikowanych transakcji, np. inwestowania pieniędzy w formie papierów wartościowych, lokowania pieniędzy na lokatach terminowych czy ubezpieczeniach majątkowych.

Można również przesyłać wnioski o kartę kredytową. A co najważniejsze – wszelkie działania można wykonywać bez konieczności ruszania się z mieszkania. Przy podejmowaniu decyzji o założeniu rachunku bankowego należy tylko zastanowić się, jakiego rodzaju konto jest potrzebne i w jakim banku chcemy je założyć. Wybór jest niełatwy, bo w kraju funkcjonuje dzisiaj kilkadziesiąt banków komercyjnych i kilkaset banków spółdzielczych. Każdy z nich promuje swoje usługi i produkty jako najintratniejsze na rynku. Propozycja konta osobistego – konto bez granic, jest bardzo ciekawa dla osób dokonujących wielu operacji w różnych kanałach, zarówno w placówkach, jak i za pomocą internetu a jednocześnie często przebywających w podróżach służbowych i chcących korzystać z bez prowizyjnych bankomatów na całym świecie.

Naprawdę jest to propozycja, którą śmiało można polecić. Właściciel lokaty – przeczytaj, otrzymuje także do dyspozycji najnowocześniejsze rozwiązanie techniczne – aplikację. Właściciel rachunku w obrębie jednej, co miesięcznej opłaty, korzysta z rachunku bez ograniczeń. Właściciel tego konta bankowego może nieodpłatnie pobierać środki pieniężne ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Dodatkowo klient, który ma rachunek bez granic, może korzystać bez dodatkowych opłat z bankowości internetowej i telefonicznej.