Moda dla osób z większym rozmiarem

Kiedy ważymy sporo kilo więcej możemy mieć kłopot z wyborem ubrań. Ale problem ten bardzo często znajduje się tylko u nas w głowie. Dziś nie jest tak, że nie ma ciuchów dla ludzi mających rozmiar 40 i większy, to raczej jest tak, że jest nam ciężko powiedzieć o tym, że potrzebujemy tak duży rozmiar.

moda dla puszystych

Autor: amandabhslater
moda dla puszystych

Autor: thisisbossi
A prawda jest taka, że ciuchy na wieszakach są od małych do naprawdę wielkich. Ostatnio moda dla puszystych zaczęła się bardzo szybko rozwijać. Można, więc zobaczyć w sklepach takie same sweterki dla osób noszących rozmiar 36 i ludzi, którzy muszą nosić rozmiar 44. Moda dla ludzi z nadwyżką kilogramów jest całkiem zwyczajna. Chociaż trzeba stwierdzić, że projektanci ciągle próbują robić wyjątkowe fasony dla ciuchów o większych rozmiarach, by w pewien sposób kształtowały one sylwetkę. To genialny pomysł, by wizualnie polepszyć figurę puszystej osoby, by i ona sama dobrze czuła się w konkretnym stroju. Pamiętajmy, że połowa sukcesu to dobry nastrój konkretnej osoby.
moda dla puszystych

Autor: thisisbossi
Źródło: http://www.flickr.com/photos/thisisbossi/2948592689/
Na chłodniejszy okres
W czasie całego roku zmienna jest nie jedynie aura atmosferyczna, ale zmienna jest też moda, którą możemy zobaczyć na ulicy. Przemijające miesiące prowadzą do tego, że zmieniamy nasze odzienie. Na jesień zima 2014 projektanci pokazują nam bardzo duży wybór. Nie chodzi tylko o fason, ale też o barwę. Chłodniejsze pory 2014 roku powinny być pełne barw. Dobrą bazą będą wszystkie odcienie brązu od jasnego kremu po ciemniejszy brąz, ale warto do tego mieć jakiś fajny barwny dodatek. Moda dla kobiet i mężczyzn w każdym rozmiarze jesienią i zimą nas zaskoczy. Poza ty moda dla puszystych osób, jest wypełniona fajnymi dodatkami. Dobrze, więc nie ukrywać nadmiaru kilogramów pod za dużymi ciuchami, bo wtedy jedynie dorzucamy sobie jeszcze parę dodatkowych kilogramów.

Zobacz więcej w tym serwisie i zgłąb przedstawiane zagadnienie też z innej perspektywy – one na pewno również Cię zaabsorbują.

Odpowiednio dopasowana odzież dla kogoś większego doprowadzi do tego, że w miarę możliwości niedoskonałości nie będą aż tak rzucały się w oczy. Dobrze korzystać z opcji, jakie oferuje nam współczesna moda.

Co ważne jesienią i zimą nie trzeba tak jak latem odkrywać tak wiele ciała, a to świetna wiadomość dla osób, które kupują ciuchy w rozmiarze XXL. Warto też pamiętać, że kupowanie za małych ubrań tylko wypunktuje nasze niedoskonałości.