Na jakiego rodzaju okazje można założyć suknię z cekinami?

Suknia z tzw. cekinami to tego typu kreacja, która przyciąga uwagę i sprawia, że wygląda się bardzo ekstrawagancko. Lśniące sukienki z cekinami od jakiegoś czasu cieszą się znaczną popularnością w okresie karnawału oraz w czasie zabaw noworocznych.
W odpowiedni sposób zestawione z dodatkami cekiny znakomicie sprawdzą się również na weselach, na randce czy do czarnego ubrania.

Dosyć stonowana stylizacja z sukienką z cekinami jest świetna na zabawę do firmy. Odpowiednio wybrana kolorystyka sprawi, że tego typu sukienka z cekinami nie będzie wyglądać zbyt krzykliwie, a raczej elegancko. Standardowa mała czarna udekorowana czarnymi cekinami sukienka nie wymaga jakichkolwiek dodatków.

Aby odnaleźć nadzwyczajne treści w internecie, to na początku kliknij w odsyłacz znajdujący się tu i przejdź dalej – zapewne nie pożałujesz.

Wystarczyłoby wyłącznie założyć do niej czarne pończochy oraz szpilki. Stylizację taką trzeba uzupełnić delikatnym makijażem oraz fryzurą z pofalowanymi delikatnie rozpuszczonych włosami.

hol w hotelu

Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com
wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli tego typu sukienka jest całkowicie obszyta cekinami, można by do niej nałożyć ciemną lub szarą marynarkę. Wyciszy ona blask cekinów. Tego typu strój doskonale się będzie nadawać na imprezę w biurze albo na wyjście z przyjaciółmi. Sukienka z cekinami może także być podstawą dla stylizacji weselnej. Taka sukienka w kolorze białym na wesele, która jest obszyta całkowicie beżowymi lub złotymi cekinami, będzie się prezentować elegancko, delikatnie oraz kobieco. Złagodzi błysk cekinów, dzięki zatem nie będziemy za mocno zwracały na siebie zainteresowania. Doskonałym dodatkiem do tego typu stylizacji okazałyby się buty i torebka w odcieniu cielistym. Makijaż, który uzupełni ślubną stylizację, musi być w odcieniu zimnego złota albo perłowy.

Jeżeli chciałabyś wyszczuplić optycznie swą talię, to miej świadomość, że są także sukienki wyszczuplające. Oczywiście one także mogą zawierać cekiny, więc będziesz się prezentować ślicznie.