Nietypowe pomysły na zabawę kawalerską. Kolejny okres ślubny rozpocznie się już niebawem!

Pewien sezon ślubny dobiega końca, ale kolejny już w blokach startowych. Coraz to bardziej wzięte jest urządzanie przed tym znaczącym dniem wieczoru z przyjaciółmi, na którym żegnamy panieństwo lub kawalerstwo.

mężczyzna w koszuli

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Jest na to wiele sposobów.
Aby zorganizować wieczór kawalerski Gdańsk jest doskonałym miejscem. Oferuje bez liku lokali i atrakcji, jakie można włączyć w harmonogram zabawy. Dobrą alternatywą wydaje się wizyta nad brzegiem morza, chociażby kawałek za granicą Trójmiasta, ewentualnie wynajęcie kursujących po Polskim morzu statków .

Jeżeli zainteresowała Cię omawiana kwestia, śmiało sprawdź ten link – to źródło z pewnością też okaże się dla Ciebie wartościowe.

Jeżeli przyszły pan młody nie przepada za morzem lub istnieje groźba, że któryś z bawiących się przepadnie w morzu, Gdańsk zaspokoi także oczekiwania nastawione na miejskie przyjemności. Do wyboru jest niemało klubów, zarówno muzycznych, jak i oferujących inne usługi. Choćby partyjka bilarda dobrze ustawia atmosferę i jednoczy kawalera i jego druhów. Kawalerski Gdańsk ma dużo uroku i całe rzesze panów corocznie się o tym przekonują! – więcej o wieczorze na

Warto pamiętać, że ów niecodzienny czas da się przeżyć też w nader niekonwencjonalny sposób. O ile przyszły żonkoś ceni dynamiczne formy wypoczynku, warto go zabrać na pokaz manewrów wojskowych lub na paintball. Stanie się to okazja do pobycia z kumplami, a jednocześnie wykazania swoich zdolności, spróbowania się, skanalizowania energii – poznaj propozycje magnumarena.

Jeżeli idzie o paintball Gdańsk posiada kilka takich miejsc do zaoferowania i warto z nich skorzystać, jeśli wszyscy partycypanci wieczoru mają być zaangażowani w zabawę. Po tego typu bieganinie pozostaje jedynie pójść na męskie piwo i w tych okolicznościach fetować sukces lub pocieszać się po porażce.