Odkryj jasne patenty na właściwy ubiór komunijny dla Twojej córki

Komunia to szczególny czas dla każdego dziecka. To ogromne doznanie. W tym dniu Twoja dziewczynka chce wyglądać perfekcyjnie.
Alby, buty oraz wianki do komunii – czyli ABC stroju do komunii

komunia

Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

A jak alba
Zaczynamy od zasadniczego elementu stylizacji, czyli alby. Alba to biała zwykła szata, z szerokimi rękawami. Jest długa i dosięga aż do samej ziemi.

Ten tekst jest bardzo zajmujący? Jeśli tak, to zobacz także inne polecane zakłady pogrzebowe wrocław treści, ponieważ wydają się być tak samo interesujące i pochłoną Cię kompletnie.

W sklepach można znaleźć duży wybór alb. Znajdziemy na przykład alby z szeroką kontrfałdą, alby z nakładką od ramienia czy też alby poszerzane. Oprócz nich możemy nabyć klasyczne sukienki, które są bardziej zdobne. Posiadają koronki,a niektóre z nich nawet wielokolorowe tasiemki. Wszystko zależy od naszych upodobań. Jeżeli wolimy prosty fason, zdecydujemy się na albę (sprawdź więcej na Jeśli preferujemy bardziej ozdobny krój na pewno kupimy klasyczną komunijną sukienkę.

B jak buty
Drugim szalenie ważnym komponentem stroju są buty. Aby pasowały do całkowitej reszty stroju muszą być białe tudzież kremowe, szykowne i najważniejsze – komfortowe. Najlepiej zakupić klasyczne baleriny, zrobione z miękkiej skórki, przyozdobione kwiatuszkiem, wstążeczką, czy subtelnymi koralami. Możemy również zakupić buty z małym obcasikiem, które mają nie więcej dwa centymetry. Istnieje jednak wielkie prawdopodobieństwo, że okażą się o wiele mniej komfortowe. W żadnym wypadku nie wolna nam zakupić butów na wysokim obcasie. Będą nie tylko niekomfortowe, ale mogą też zranić nogę Twojej córeczki.

Pamiętajmy o ważnej normie: buty do komunii muszą zakrywać palce u stóp. Pamiętajmy aby dobrać do nich dobre rajstopy albo podkolanówki, które, tak jak reszta stroju, powinny być w jasnym kolorze.

komunia święta

Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

Końcowym składnikiem, który ozdobi Twoje dziecko w tym odświętnym dniu będzie wianek. Jeżeli chcemy wybrać ten najpiękniejszy możemy wspomóc się Internetem, wyszukując przykładowo: wianki do komunii (poznaj więcej). Zobaczymy, jak spory jest wybór w tym obszarze. Można wybrać wianki do komunii zdobione koralikami lub małymi kwiatkami z materiału. Na koniec musimy podkreślić, że strój (kliknij tutaj stroj mikolaja) nie może być najważniejszy w tym czasie. Jest tylko dodatkiem do całej uroczystości. Uważajmy także na ceny, nie musimy wydawać fortuny, aby nasze dziecko poczuło się w tym czasie nadzwyczajnie.