Parę ciekawych pomysłów na świąteczne przebranie

Na pytanie, gdy przydałaby Ci się czapka Mikołaja, odpowiedź zdaje się być bardzo prosta: w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Jednak z tą sytuacją związane są określone wydarzenia, tak te w gronie rodziny, jak także w gronie znajomych z np. biura.

komunia

Autor: Mia & Steve mestdagh
Źródło: http://www.flickr.com
Oto kilka sposobności, kiedy dobrze by było posiadać stosowne ubranie.
czapki mikołaja kolorowe

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Raczej każdy z nas ma swe wspomnienia dotyczące kogoś z bliskich, kto przebrał się za Świętego Mikołaja. Czasami bez pomyłki odgadywaliśmy wtedy, że to w praktyce przebrany stryjek albo tata. Innym razem z wielką fascynacją oglądaliśmy nieznaną postać w czerwonym ubraniu. Boże Narodzenie to doskonała okazja, aby sprawić taką radość najmłodszym członkom swej rodziny. Zdarzenie na zawsze zapisze się w ich pamięci. W takim przebraniu nie może oczywiście zabraknąć czapki Mikołaja kolorowe ich odmiany także są ciekawe. Ciekawym wyjściem będzie obszerne nakrycie głowy, ponieważ pod tego typu czapką prościej jest ukryć swą tożsamość.
Wiele firm praktykuje tradycję polegająca na tym, że przed świąteczną przerwą Zespół spotyka się na kolację. Taka biurowa Wigilia nierzadko motywuje, aby kupić tematyczny gadżet w postaci swetra lub odmiennego ubrania nawiązującego do grudniowych Świąt. Jeżeli zabraknie Ci czasu na stworzenie przebrania, albo zwyczajnie źle czujesz się w takiego typu rzeczach, odpowiednim rozwiązaniem będzie wybór kolorowej czapki Mikołaja.

Bez strachu – zobacz link na stronie (https://koneser.eu/restauracje-bary/), który kieruje do zbliżonej strony. Odnajdziesz na niej zwracające uwagę wpisy w nawiązaniu do omawianego tutaj tematu.

Możliwości jest wiele. Oprócz typowych czapek normalnych rozmiarów, możemy kupić też w większym stopniu subtelne rozwiązania. W wypadku kobiet, doskonale sprawdzi się opaska na włosy z małą świąteczną czapeczką. Natomiast u panów świetnie prezentować się będzie krawat ze świątecznym motywem.

Kiedy jesteśmy w gronie ludzi nam najbliższych, zazwyczaj czujemy się komfortowo oraz pewnie. Posiadamy także większą odwagę do robienia prób z przebraniami. Czapka Mikołaja znakomicie się w takiej sytuacji sprawdza.