stroiki

Piękny pierścionek zaręczynowy – jak go wybrać?

Wielu panów, którzy podjęli decyzję o oświadczynach, zastanawia się jaki pierścionek zaręczynowy będzie najlepszy. Niewątpliwie musi on przede wszystkim podobać się wybrance serca i nawet jeśli przyszły narzeczony znakomicie zna gust ukochanej, nieraz ma trudności ze znalezieniem stosownej biżuterii zaręczynowej.

Klasyczny czy nowoczesny?

Obecnie w sklepach jubilerskich nie brakuje rozmaitych propozycji, skoro idzie o pierścionki zaręczynowe. Pewne z nich są klasyczne, inne innowacyjne (np. wyprodukowane z dwukolorowego złota), a jeszcze pozostałe ozdobione kolorowymi kamieniami. Miłośniczkom prostej biżuterii z pewnością spodoba się pierścionek (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne-464.html) z brylantem Kraków, zaś paniom wybierającym chętniej mocniej oryginalne ozdoby przypadnie do gustu model z dodatkowymi zdobieniami, np. w postaci kolorowych kamieni. Naturalnie niezbędne jest też odnalezienie stosownego rozmiaru. Doskonałym pomysłem będzie przymierzenie pierścionka ukochanej, jednak nie ciągle będzie ku temu okazja. W tych sytuacjach również warto wtajemniczyć przyjaciółkę przyszłej narzeczonej, która dyskretnie zdobędzie konieczne dane. Skoro jednakże okaże się, że rozmiar kupionego pierścionka będzie nietrafiony, bez dużych kłopotów jest wolno go zwiększyć albo pomniejszyć u faktu jubilera, u jakiego został on nabyty.
stroiki
Autor: Konkurs Lotów Red Bull
Czym się kierować podczas poszukiwań?
Aby posiadać pewność, że pierścionek (sprawdź tutaj) zaręczynowy spodoba się przyszłej narzeczonej, warto zwrócić lupę, jakiego gatunku biżuterię nosi ona najchętniej. Miłośniczkom srebrnych ozdób do gustu przypadną raczej pierścionki zaręczynowe z białego złota, aniżeli te z żółtego. Podobnie jest z kamieniem. Niektóre panie wolą lepiej okazałe ozdoby – w takim sytuacji najlepiej jest poszukać pierścionka z widocznym kamieniem, albo z kilkoma. Jeśli z kolei narzeczona chętniej sięga po skromną biżuterię, bardzo bezpieczniej jest nabyć pierścionek zaręczynowy utrzymany w podobnej stylistyce.

Niezdecydowani panowie mogą też poprosić o wsparcie siostrę albo przyjaciółkę wybranki serca, jaką pomoże dokonać ostatecznego doboru, lub przynajmniej udzieli wskazówek dotyczących wyglądu pierścionka idealnego, co z pewnością znacznie ułatwi poszukiwania.