para nowożeńców na ślubie

Pomysły na bukiety ślubne w stylistyce boho

Bukiet ślubny to niezbędny atrybut Panny Młodej. Wciąż nie możesz zdecydować – skromna wiązanka czy efektowny bukiet? Sprawdź wyjątkowe pomysły na oryginalny bukiet, zarówno dla zwolenniczek tradycji jak i awangardy.

kobieta w sukni ślubnej
Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
para nowożeńców na ślubie
Autor: Sokoban CN
Źródło: http://www.flickr.com
florystyka kraków
Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED
W najbliższym sezonie warto postawić na romantyczny bukiet w stylistyce boho. Jeśli cenisz sobie naturalność wybierz kompozycję z polnych kwiatów w kilku odcieniach i kształtach. Pomysły na bukiet znajdziesz w darach lata – profesjonalna florysta Kraków jaką może zaproponować z pewnością dobierze coś właściwego. W czerwcu dostępne są eustomy, z których stworzysz subtelne a jednocześnie niezwykle trwałe bukiety. W lipcu kwitną goździki, których mocny kolor to doskonały kontrast dla kremowych kreacji. Maki w połączeniu z kłosami zbóż prezentują się wyjątkowo gustownie, zwłaszcza w plenerowej oprawie. Bukiet w stylu boho doskonale współgra z eterycznymi materiałami w dziewczęcej formie. Profesjonaliści stworzą dla Ciebie bukiet, który będzie uzupełnieniem stroju, wyrażeniem Twojego usposobienia i dodatkowo będzie ślicznie prezentował się na zdjęciach.
Jeżeli interesują Cię w boho stylu również pozostałe akcesoria ślubne Kraków (ślubne akcesoria w Krakowie) to miejsce, w którym bez problemu znajdziesz firmę jaka pomoże zorganizować niezbędne dodatki w Twoim ulubionym klimacie.
Trzeba także zastanowić się nad resztą kwiatów, które znajdą się na przykład na sali weselnej – tak, aby cała oprawa była spójna. Interesującym pomysłem mogą być boxy kwiatowe (florystyka Kraków) służące do udekorowania stołów.