Pierwsza randka

Pierwsza randka – porady o czym rozmawiać, jak się ubrać i gdzie pójść

Czy zastanawiając się o pierwszej randce masz stres i zdenerwowanie? Masz szansę bez problemy przemóc stres i niepewność ustalając wcześniej najistotniejsze elementy randki, przecież najtrudniejszy etap – czyli umówienie się na randkę jest już za Tobą. Bez przeszkód dzięki paru skutecznym poradom świetnie spędzisz czas.

W jakie miejsce umówić się na naszą pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner lub (zobacz www.sweet-home.pl) partnerka potwierdzą termin spotkania pomyśl o miejscu do którego moglibyście razem się wybrać. Kluczowe jest to byście nie czuli się dodatkowo skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. kawiarnie, którą oboje znacie. Jeśli jesteście osobami bardziej aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub do wesołego miasteczka. Unikajcie głośnych i bardzo zatłoczonych miejsc, w których trudno będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Jeśli boisz się, że zabraknie Wam tematów lub spotkanie może okazać się mało interesująca wybierz miejsce gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w przyjemnej atmosferze spędzić czas nie koncentrując się tylko na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na randkę?

Postaw na wygodę i elegancję ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego stylu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym planujecie spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się praktycznie, idąc do restauracji zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że schludny i skrupulatnie dobrany ubiór będzie oznaczał dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze relacje.

Stolik w restauracji dla dwojga
Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Co mówić na pierwszej randka?

Najprawdopodobniej Twój partner lub (patrz ruszaj w polske) partnerka także czuje stres, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając anegdotę lub komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się być sobą i nie próbuj za wszelką cenę grać kogoś innego. Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i miło spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.

Pewnie rozmyślasz o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, jakie masz hobby, na czym się znasz. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i poczucie humoru.

Miło spędzony czas może okazać się świetnym początkiem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na dobrą zabawę.