Poszukujesz oferty dotyczącej przesyłek kurierskich? Dowiedz się co proponuje firma Patron Service – dużo w tym temacie.

Patron Service Sp. z o.o. działa już od wielu lat jako ogólnopolska firma kurierska. Składa się z kilkuset pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Co proponuje firma Patron Service?

trip hop

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Patron Service oferuje zróżnicowany pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co odróżnia tę firmę od innych to na pewno indywidualne podejście, kompleksowa oferta oraz nowoczesne rozwiązania.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Więc zapraszamy Cię – wejdź na następną stronę i dokonaj oceny naszych opisów. W razie pewnych niepewności – zwróć się do nas!

Usługi są starannie dopasowywane do potrzeb klienta, który jest zainteresowany gwarancją czasową Oferta skierowana jest do wszystkich odbiorców – instytucji finansowych, agencji reklamowych, firm i biur, urzędów, przedsiębiorstw produkcyjnych, ale także osób fizycznych.

Firma Patron Serwis zapewnia:
serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów na obszarze miasta;
– serwis (https://magicplay.pl/?pl_serwis-i-czesci,56) krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce w Polsce. usługa zostaje zrealizowana maks. w drugiej dobie z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru w większych miastach. Istnieje także specjalny tryb doręczania, w którym pilna przesyłka czy list trafia do odbiorcy jeszcze tego samego dnia lub następnego dnia we wczesnych godzinach porannych;
– serwis międzynarodowy – przesyłanie paczek i listów na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemach standard bądź ekspres;
– usługi transportu drogowego – cena za usługę liczona jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (4,5%) i dodatku paliwowego (w zależności od poziomu ceny oleju napędowego).
Więcej informacji uzyskać można poprzez Facebook firmy Patron Service bądź zakładkę “kontakt” na stronie www.

Na stronie internetowej dostępna jest także opcja szybkiej wyceny i zamówienia usługi.