Prezenty na komunię 2016

Pierwsza komunia święta nadchodzi wielkimi krokami. Czy masz już upominek na komunię? Czy wiesz co zakupić dziecku? Naprowadzamy, które prezenty na komunię będą popularne w tym roku.
Smartfon, tablet. Od paru lat są to jedne z najpopularniejszych podarków komunijnych. Smartfony, a więc w dużym skrócie multimedialne telefony komórkowe, które bardziej niż do dzwonienia służą do buszowania w internecie, grania, wykonywania zdjęć albo oglądania filmów.

Aktualnie

komunia

Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com

to nieomal nieodzowny atrybut każdego dziecka, także takiego, które idzie do pierwszej komunii. Tablety, z o wiele większymi ekranami aniżeli smartfony, mają również szersze użycie. Mogą służyć do czytania książek, grania w bardziej nowoczesne gry albo szybszego surfowania po sieci. Rozpiętość cenowa podobnych urządzeń jest duża. Najtańsze, a co za tym idzie słabsze technicznie modele, kosztują blisko 300 zł. Za te firmowe można zapłacić nawet parę tysięcy .

Wszelkie najważniejsze fakty zawiera nasza strona www (https://nagrobne.pl/granitowe/). Zobacz, czy byłaby dla Ciebie przydatna, a szukając różnych faktów z pewnością trafisz ponadto na coś interesującego.

Każdy jednak będzie mógł odszukać model na własną kieszeń. Jeśli zależy nam ażeby dziecko więcej czytało, kupmy mu czytnik ebook, zobacz: o czym warto wiedzieć. To niewielkich rozmiarów urządzenie na którym można czytać publikacje w wersji elektronicznej.Laptop, konsola do gier. Upominkami z jeszcze wyższej półki, aczkolwiek też popularnymi, są przenośne komputery i konsole do gier. Laptopy muszą mieć dobre parametry techniczne, by sprostać wymagającym wyczekiwaniom młodych osób. Cena takich sprzętów zaczyna się od około dwóch tys. zł. Wciąż popularnym prezentem będzie tradycyjnie bicykl.

prezenty

Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Stawiając na jego nabycie, miejmy na względzie jego dalsze użytkowanie w kolejnych latach. Nierzadko rower komunijny może służyć dziecku na długo po pierwszej komunii. Na szczęście dla rodziców bezawaryjne, półprofesjonalne rowery możesz zakupić już w przedziale 500 – 1000 złotych. Innymi podarunkami, które przetrzymały próbę czasu i są nadal często kupowane przez rodziców, chrzestnych i rodzinę, są zegarki, biżuteria oraz medaliki. Wybierając ten pierwszy, zatroszczmy się o to, ażeby nie był zbyt dziecinny, ale również nie był czasomierzem dla biznesmena. Może to być zegarek sportowy. Sprawdź: . Przyjęło się, że dla dziewcząt wybieramy białe zegarki, zaś dla chłopców czarne.