Wasz wspaniały wielki dzień – a może ślub we Włoszech?

Włochy są pięknym, zróżnicowanym krajem. Wielu Polaków rozpływa się nad tamtejszą kulturą i przyrodą, a także kuchnią. Młodzi ludzie, zamożni, często marzą o ślubie na terenie Włoch. Tamtejsza śliczna przyroda, piękne krajobrazy i przede wszystkim, piękna pogoda i tradycja sprawiają, że ludzie aż się palą do mówienia sobie sakramentalnego „TAK” w tamtym rejonie Europy.

ceremonia zaślubin

Autor: Alex Erde
Źródło: http://www.flickr.com
Ceremonia zaślubin, odbywająca się w pięknym kościółku, gdzieś we Włoszech jest marzeniem wielu z nas. Raczej kameralny ślub – bezpłatny dostęp -, tylko najistotniejsi goście, bez zbędnego przepychu czy obecności rodziny, widywanej tylko przy okazji ślubów, komunii, osiemnastek, czy pogrzebów. Do tego, skromne, ale piękne wesele, gdzieś na plaży, pod gołym niebem, z dala od miasta, od zgiełku… kto by tak nie chciał-prawda? Dziś możesz spełnić swoje marzenia i zorganizować swój ślub marzeń – czyli ślub we Włoszech. Obecnie jest to możliwe, dlatego jeśli masz na to ochotę, nie czekaj, tylko rozpocznij realizację swoich marzeń i planów.

Jeśli chociaż raz byłeś w Wenecji w okresie walentynek, pewnie zdajesz sobie sprawę, że nie ma lepszego miejsca na świecie, by zadeklarować miłość swojej wybrance, czy komuś się oświadczyć. Co ciekawe, Wenecja od lat jest znana jako miasto miłości i bliskości. Dlatego są ludzie, którzy marzą o takim ślubie, jakim jest Ślub w Wenecji. Taki ślub byłby zapewne piękny. Wielka miłość i przede wszystkim, możliwość powiedzenia sobie „Tak” w pięknym kościele, albo na Placu Św. Marka-chyba najpiękniejszym placu w Europie. Chociaż zimą, czy wiosną, plac ten coraz częściej znajduje się pod wodą, Włosi chętnie zapisują się tam na śluby.

ślub w plenerze

Autor: E. i M. Barteczko i 5Events
Źródło: abcslubu.pl

Polacy także mogą mówić sobie „tak” w Wenecji. Idealny ślub dla większości ludzi wygląda właśnie tak, że jedzie się do Wenecji, tam jest czas na ceremonię, najczęściej w otoczeniu wyłącznie najbliższej rodziny i prawdziwych przyjaciół, a potem wesele w jakieś przytulnej włoskiej restauracji, czy rejs gondolą po kanałach tego niezwykłego miasta. Chociaż Wenecja to nie jest tanie miasto, warto je odwiedzić, a ślub (parasole wynajem) będzie tam zapewne niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości, którzy będą towarzyszyć nam tam w czasie naszego ślubu.