Szczecin daje nam możliwość sprawdzenia się w rozwiązywaniu zagadek

Znacznie częściej jest tak, że gry komputerowe, które pozyskały powodzenie wśród internautów z upływem czasu przerzucane zostają do świata rzeczywistego, gdzie wszystko dzieje się tu i w tym momencie bez wykorzystania komputera. Teraz niesamowicie sporą popularnością, tak w świecie, jak i w Polsce, cieszy się gra escape room, która okazuje się wspaniałym urozmaiceniem dla firmowych wyjazdów integracyjnych, i wieczorów kawalerskich albo panieńskich.

Escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
W grze tej bierze udział kilka osób, które zamykane są na 60 minut w odpowiednim pokoju wypełnionym zagadkami i zadaniami, kiedy wykona się je właściwie to otrzymuje się klucz, dzięki któremu możemy się uwolnić z takiego pomieszczenia z poczuciem zwycięzcy. Taka gra zmusza do myślenia, do fizycznego wysiłku oraz przede wszystkim do powiązania sił, przez co możemy się dokładniej poznać z innymi osobami, które razem z nami znalazły się w konkretnym pomieszczeniu. Zobacz więcej informacji na dedykowanej stronie: (ucieczka z pokoju gra)

Szczecin również pozwolił się porwać grze w pokoju

Znacznie więcej miast daje nam szansę realnego zagrania w grę, opierającą się na próbie wydostania się z zamkniętego pomieszczenia w wyznaczonym czasie. Szczecin nie jest tutaj wyjątkiem, a więc nie może nas dziwić, że również tu mamy możliwość zmierzenia się w tej grze. Wystarczy jedynie wpisać nazwę gry wraz z nazwą miasta i już zostaniemy przeniesieni na odpowiednią stronę, na której będziemy mieli szansę sprawdzić, gdzie znajduje się taki pokój, jak wiele zapłacimy za wzięcie w niej udziału, oraz będziemy mieli ewentualność zamówienia dla siebie pokoju w dogodnym dla nas okresie. Należy w ten sposób zmierzyć się ze sobą samym i sprawdzić, na ile jesteśmy zgrani z naszymi przyjaciółmi, naprawdę dowiemy się o sobie znacznie więcej. Autor:

Możemy bawić się razem ze znajomymi

Nie ma nic cudowniejszego aniżeli ewentualność wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Dlatego nie możemy zamykać się w swoim domu przed monitorem, wręcz odwrotnie, musimy wyszukać gier, które zostały przeniesione do świata rzeczywistego. Wówczas będziemy mogli się sprawdzić, a jednocześnie będziemy mieli szansę miło spędzić czas z przyjaciółmi poza swoim domem.