W jaki sposób umiejscowić gości na przyjęciu weselnym i co pomoże im znaleźć swoje miejsce przy stole?

Ozdobne wizytówki to najlepsze uzupełnienie dowolnego weselnego przyjęcia. Pomogą one weselnikom znaleźć swoje miejsce. Są również doskonałą dekoracją, ponieważ mogą mieć przeróżne formy oraz barwy.

Wnietki weselne mogą mieć kształt typowego prostokąta, lecz także motyla. Na tego typu wizytówce jest imię i nazwisko gościa, więc bez problemu znajdzie on swe miejsce przy stole. Mogłyby one być w różnorodnych kolorach i nadają się do ogólnego charakteru stołu. Czcionka do wypisania imienia i nazwiska także może być dowolna. Co interesujące, taka wizytówka może także posiadać sznureczek, jakim związane są sztućce. Takie winietki prezentują się bardzo pięknie, jeśli posiadają jakiś związek z ogólnym wystrojem sali. Mogą to być np. balony lub owoce.
alkohol

Źródło: pixabay.com
Istnieje jeszcze jeden pomysł na upiększenie weselnego stołu. Mianowicie można pójść do lasu oraz uzbierać żołędzie, które będą dekoracją tak stołu jak i wizytówek. Idei jest niezwykle wiele. Mogłyby to być korki do wina czy kamienie szlachetne.

Głęboko zainteresowała Cię analizowana na tej stronie tematyka? W takiej sytuacji bez obaw kliknij tutaj, gdyż więcej odnajdziesz w linku!

Jako winietki można by zastosować drewniane talarki, jakie każdy gość mógłby po zakończonej imprezie zabrać do domu. Tego rodzaju dekoracja zazwyczaj zamawiana bywa w agencji marketingowej razem z zaproszeniami, przez co ich kolorystyki są niezwykle podobne. Naturalnie wygląd winietki mógłby być zaproponowany przez nowożeńców.

Dowolna agencja jest otwarta na ciekawe pomysły i jeżeli coś Wam przyjdzie do głowy, to możecie to zlecić właściwej firmie. Ona zajmie się wszystkimi detalami oraz będziecie zadowoleni z jej pracy. Będziecie posiadać także pewność, że każdy gość znajdzie swoje miejsce na Waszym weselu.