Tag Archives: wakacje

wakacje

Ślub

Najbardziej wyjątkowe miejsca na weselne uroczystości, minusy i plusy ślubów w plenerze.

Ślub dla wszystkich młodych par jest bardzo dużym wydarzeniem, z jednej strony jest bardzo duża radość z nowej drogi życia, a z drugiej lęk i obawa, czy wszystko w trakcie uroczystości wypadnie jak należy. Poza tym wiele par chciałoby, aby ten wyjątkowy dzień był długo pamiętany wśród gości, których się zaprosi, i z tego też powodu często się biorą naprawdę oryginalne pomysły.

Continue reading “Najbardziej wyjątkowe miejsca na weselne uroczystości, minusy i plusy ślubów w plenerze.” »

Jezioro, Bory Tucholskie

Urok Borów Tucholskich

Tajemnica zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego wspaniałe miejsce na wypoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikalne gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.

Continue reading “Urok Borów Tucholskich” »

plaża

W jakie miejsce warto wybrać się nad morze?

Wielkimi krokami zbliża się do nas najcieplejsza pora roku, jaką jest lato. Jest to okres dla nas niezmiernie słodki, bowiem możemy w trakcie jego trwania zapominać o każdych problemach dnia powszedniego, które nas dotykają. W wakacje przeważnie bowiem udajemy się na wakacje, gdzie wykonalne jest skuteczne zregenerowanie straconych sił na zrealizowaną prace.

Continue reading “W jakie miejsce warto wybrać się nad morze?” »

dzieci

Plany na wakacje

Wielkimi krokami idą do nas te chwile, na które to często planujemy swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą nadarzającą się okazją wydaje się być kilkudniowy weekend w maju, po jakim, w najbliższym czasie rozpoczną się również wakacje. A te, chociaż nie wszystkich obejmują, są jak wiadomo okresem najczęstszych wyjazdów daleko od domu, przez co często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.

Continue reading “Plany na wakacje” »