Category Archives: Muzyczna randka

ubranie

W jaki sposób ubrać się na pierwszą randkę

Jak się przyodziać na schadzkę? – ten dylemat na pewno nie raz spędził ci sen z oczu. Przecież wiadomo, że ważne jest pierwsze wrażenie. Mężczyźni wszak spoglądają na kobiety całościowo, toteż ubiór winnaś dopracować w każdym szczególe. Powiadają, że to nie garderoba człowieka zdobi, jednakże wszystkie doskonale wiemy, iż pierwsze wrażenie jakie wywrzemy na facecie, jest niezwykle ważne, więc z tej przyczyny na randce chcemy wyglądać jak najlepiej.

Continue reading “W jaki sposób ubrać się na pierwszą randkę” »

pierścionek

W jaki sposób wskazane jest uświetnić własne zaręczyny?

W życiu każdego nieformalnego stosunku partnerskiego nadciąga kiedyś chwila, kiedy obie strony chcą związać się czymś więcej niż tylko wypowiadanym słowem. Taka postawa jest naturalnie jak w największym stopniu godna pochwały, bowiem jest to przejaw odpowiedzialności oraz dojrzałości. W tym miejscu mowa z pewnością o następnym etapie budowania związku, jakim są zaręczyny. Jest to moment, który jest już poniekąd zobowiązujący wobec drugiej osoby.

Continue reading “W jaki sposób wskazane jest uświetnić własne zaręczyny?” »

randka

Jakim sposobem odnaleźć prawdziwą i niezmienną miłość w życiu

Nie wystarczy być prawdziwym. Aby zdobyć sukces, trzeba spojrzeć, jak nasze zachowanie będzie zinterpretowane przez druga osobę. Dla byłych pokoleń cel chodzenia na randki był odmienny. Panowie i Panie chcieli towarzysza, który zaspokoić podstawowe potrzeby spokoju i pewności oraz przeżycia. Kobiety poszukiwały silnego faceta, który wykarmi członków rodziny, podczas gdy panowie poszukiwali opiekuńczej kobiety, która potrafi stworzyć dom. Współczesny, przez tysiąclecia przyczyna zalotów nagle uległ zmianie.

Continue reading “Jakim sposobem odnaleźć prawdziwą i niezmienną miłość w życiu” »

randka

Ciekawe portale randkowe

Miłości i przyjaźni poszukują w internecie zarówno renciści, jak i czynni zawodowo młodzi ludzie. W krajowym internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Regularnie odwiedzają je miliony Polaków. To niewątpliwie znak czasu. Coraz to więcej aspektów naszego istnienia przeniosło się do internetu, uważamy sieć jak niezbędne narzędzie i swobodnie z niego korzystamy, też do tego, żeby wyszukać partnera.

Continue reading “Ciekawe portale randkowe” »