Wyjątkowakolacja w Walentynki, o czym musisz pamiętać

Obojętnie czy jesteście parą siedem dni czy trzy lata, to wspólna kolacja walentynkowa stanowi obowiązkowy punkt pierwszej połowy lutego. Jak ją przygotować, żeby była ona szczególna oraz niepowtarzalna? O czym pamiętać w trakcie przygotowań? Na pewno o świecach.

restauracja

Autor: Lukasz Zelezny
Źródło: http://www.flickr.com
Nieważne czy na stole postawisz jedną świeczkę w ogromnym i dekoracyjnym świeczniku, czy poukładasz małe podgrzewacze na każdej z półek swego pokoju. Bez względu na to ile znajduje się ich w pomieszczeniu powodują, iż staje się ono zaczarowane. Ich światło jest ciepłe i nastrojowe, doskonale komponujące się z romantyczną kolacją dla zakochanych. Kiedy nie masz w mieszkaniu świec zaświeć tylko małe punktowe światełka albo małe lampki, czy zagospodaruj światełka choinkowe.

Po drugie – nastrojowa muzyczka. Każdy lubi umilać sobie czas słuchając muzyczki. Robimy to w autobusie, w mieszkaniu w trakcie porządkowania. Nie możemy przeto o niej zapomnieć w czasie romantycznej wieczerzy. Stwórz osobistą składankę nastrojowych kawałków albo poszukaj w sieci radia, jakie ci ją zagwarantuje. Masz wiele opcji wyboru. Dzięki muzyce wykreujesz niezwykle romantyczny nastrój jakże nieodzowny w trakcie walentynkowej kolacji tylko w dwójkę – super pomysł na zaręczyny – najbardziej romantyczna restauracja – OKWineBar Wrocław.

Po trzecie – kwiaty. Każda dama uwielbia dostawać kwiaty, bez względu czy są to ogromne bukiety wręczane z okazji waszej rocznicy, czy może malutki bukiecik konwalii podarowany bez okazji. Kwiaty posiadają magiczną siłę i zawsze wywołują uśmiech na twarzy. W trakcie kolacji walentynkowej nie możesz o nich zapomnieć.link do serwisu wina włoskie wina włoskieNajbardziej odpowiednie będą czerwone róże, symbolizujące trwałą i szczerą miłość jak też pożądanie. Jeśli jeszcze nie jesteście razem kwiecia będą kapitalnym sygnałem wysłanym przez ciebie w drodze do sformalizowania związku.

kolacja

Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International
Nic tak nie ogrzeje w zimowy dzień jak garnuszek grzanego wina ewentualnie własnej roboty gorącej czekolady. Towarzystwo ukochanej osoby oprawione pysznym napitkiem sprawi, że wasz wieczór będzie niezapomniany! Kiedy nie chcesz sama przygotowywać walentynkowej kolacji, skorzystaj z oferty w sieci wpisując w wyszukiwarkę frazę: kolacja dla dwojga we Wrocławiu. Na pewno odnajdziesz bez liku ofert.