Wyjazd integracyjny do Pragi – gdzie znaleźć najlepszą ofertę?

Mamy możliwość przedstawić specjalnie przygotowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej niezwykłych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i świetny podręcznik opisujący style w historii sztuki. Zachwyca niesamowita atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz secesyjnych domów mieszczańskich. Wizyta w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.

Miejsce kwaterunku

Hotel, w którym jest zakwaterowanie mieści się w ustronnej dzielnicy Pragi (strefa 4).Wokół hotelu rozciąga się piękny ogród japoński, dzięki któremu miejsce to jest mocno relaksujące. Na terenie hotelu mieści się 5 fantastycznych restauracji, jak również tarasy. O poranku serwowane jest sycące śniadanie w formie bufetu.Top Hotel Prague Leisure Centre oferuje w ramach wyjazdu incentive różnorodny wybór obiektów wypoczynkowych, w tym np. basen i wiele więcej.Do dyspozycji Gości hotelowych są dodatkowo kręgielnia.Liczba pokoi: 410.

Koszty wyjazdu motywacyjnegoKalkulacja (cena na osobę dla grupy 17 osób)-z noclegiem w Top Hotel Prague Leisure Centre – 330 zł/osoba-z noclegiem w Top Hotel (https://coraltravel.pl/Turcja/Kemer/hotel/SHERWOOD-CLUB-KEMER/9481/40-2545-24FF.html) Prague Leisure Centre i wizytą w Skalnym Mieściew Adrspachu – 345 zł/osoba

Cena zawiera:-przejazd wynajętym busem ze Środy Śląskiej do Pragi i z powrotem;-opiekę pilota wycieczek;-ubezpieczenie KL i NW;-nocleg w Top Hotel Prague Leisure Centre – pokoje 3-osobowe;-śniadanie i obiadokolację;

Cena nie obejmuje:-biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji;-opieki przewodnika na miejscu : 550 CZK/godzinę za całą grupę;-biletów wstępu do Skalnego Miasta ok. CZK 60

Przykładowe trasy zwiedzania:1. Klasztor Strahowski, Loreta, Hradczany z katedrą św. Wita, Mała Strona zkościołem św Mikołaja, praskie Jezulatko, ściana Johna Lennona, Most Karola, RynekStarego Miasta z Orlojem, plac WacławaWAŻNE!!1. ZŁOTA ULICZKA do 1 czerwca w remoncie, nie ma wstępu2. KATEDRA ŚW. WITA – bez biletu można wejść tylko do przedsionka katedry.Reszta katedry jest dostępna po zakupieniu biletu wstępu.

Bilety wstępów:Hradczany-ok.250 Kc/osoba – krótka trasa – stary królewski pałac, bazylika św. Jerzego,pałac Rożembergów-ok.350 Kc/osoba – długa trasa – stary królewski palac, bazylika św. Jerzego,pałac Rożembergów, wystawa „Historia Hradczan”, Galeria Narodowa,Galeria Hradczańska, Wieża ProchowaKościół św. Mikołąja na Małej Stronie-ok.70 Kc/osobaStare Żydowskie Miasto-ok.300 Kc/osoba – muzeum Żydowskie w Pradze-ok.200 Kc/osoba – Synagoga Staronowa-ok.480 Kc/osoba – Muzeum Żydowskie w Pradze, Synagogi: Staronowa,Maisela, Hiszpańska, Pinkasa, Klausen, Stary Cmentarz Żydowski, SalaObrzędowa

Dlaczego warto nas wybrać?Biuro podróży na rynku turystycznym istnieje już od 7 lat – zobacz oferty wycieczek na .Nabyte w tym czasie doświadczenie umożliwia nam na fachową obsługę wszystkich naszych klientów oraz jest dla nas inspiracją do dalszej pracy i budowania najlepszych ofert. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług – sami wybieramy i sprawdzamy miejsca, które potem proponujemy naszym klientom. Jesteśmy otwarcina współpracę – programy naszych wyjazdów firmowych zawsze są omawiane z klientem tak, aby wyjazd był jak najlepiej dostosowany do oczekiwań pracowników firmy. Mamy świadomość, że podróże biznesowe to coś więcej niż imprezy turystyczne – dlatego w konstruowaniu oferty dopracowujemy każdy szczegół i dbamy o to, aby jego komponenty stanowiły spójną całość.

Podobny zajmujący tekst przedstawiany jest tutaj, zatem odwiedź witrynę drugi próg podatkowy i sprawdź, jakie treści tam przeczytasz. One również Cię zaciekawią!

To właśnie z myśląo naszych klientach powstał Concierge Travel Club, który oprócz możliwościuzyskania wyjątkowych zniżek przy następnych zakupach w naszym biurze, daje możliwość wymiany spostrzeżeń i wyjazdowych wskazówek w gronie naszych „bywalców”.

Co nas wyróżnia?
-wysoka jakość usług;
-doświadczenie;
-„szyjemy nasze wycieczki na miarę”;
-kreatywność;
-bezpieczeństwo;
-dbałość o klienta