Z jakiego powodu należy się reklamować telebimach?

Wszyscy obecnie świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na wybór odbiorców jest istotny. Ale aby reklama przyniosła zamierzony efekt musi być widoczna. Z tej przyczyny powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama wizualna, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miasteczkach, ma wzbudzić zainteresowanie przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Toteż musi być odpowiednio duża i ciekawa, mieć odpowiednie wymiary i niebagatelną szatę graficzną intensywnie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez efekty świetlne. Przede wszystkim ważne jest, aby została zauważona i co więcej – zapamiętana. Dlatego najpopularniejszą formą reklamy stają się telebimy.

Reklama na telebimie:
* jest dobrze widoczna o każdej porze, niezależnie od nasłonecznienia czy warunków pogodowych,
* dociera do szerokiego kręgu odbiorców okazuje się, iż telebim trafia do prawie 90% odbiorców)
* ma większą przewagę niż tradycyjne billboardy i plakaty,
* nie tylko szybko trafia do potencjalnych klientów, ale również koszty jej wyprodukowania są zdecydowanie niższe niż spodziewane koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dbają o to, by ekrany były ulokowane w odpowiednich miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby osób zmotoryzowanych i pieszych. W Poznaniu wartym uwagi punktem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo znanych poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco jak również bezpośrednie sąsiedztwo Castoramy czy sklepu Polskie Meble – – zobacz ofertę.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten zamontowany jest w centrum miasta, w idealnie wyeksponowanym miejscu.

Czyżby nasz post spodobał Ci się? Przejdź w takim razie na naszą nową stronę – tam można zobaczyć tutaj nasze atrakcyjne wątki.

Zaletą jest także bezpośrednie położenie takich budynków jak dworzec PKP wraz z znajdującą się przy nim galerią handlową Poznań City Center czy siedziby poznańskich uczelni.

Kampanie z zastosowaniem telebimów wykazują wielką skuteczność, w związku z czym ożywmy swą reklamę!