Myślisz nad prezentem dla mężczyzny? Podaruj mu perfumy

Przy okazji świąt lub urodzin naszego taty, brata albo partnera, zawsze namyślamy się, czym go tym razem obdarować. Nie chcemy dawać następnego krawata, kubka czy komicznego T-shirta, gdyż to stereotypowe podarunki, których nie możesz ponownie podarować tak bliskiej ci osobie. Szukasz czegoś wyjątkowego, a tym nieprzeciętnym prezentem mogą być perfumy. Jeśli dotychczas obawiałaś się kupować zapach dla kogoś innego aniżeli dla siebie, musisz pozbyć się tych niepokojów, gdyż to wcale nie tak trudne zadanie, jak sądziłaś.

perfumy

Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed pojechaniem na zakupy dobrze jest poznać parę istotnych informacji w temacie perfum. Po pierwsze zapachy dzielą się na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, jakie dodają sił oraz są niebywale pozytywne. Możesz je wyczuć w paco rabanne 1 million męskie. Aromat mandarynki miesza się tutaj z intensywnymi przyprawami, co daje naprawdę zdumiewający oraz niezwykle kusicielskie zapach.

Kolejna grupa to zapachy kwiatowe, które w perfumach dla mężczyzn nie występują za często, jednak można się z nimi spotkać. Dużo powszechniejsze są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dosyć ciężkie, zatem nie nadają się na każdą okazję. Zapachy drzewne z kolei są wyjątkowo ciepłe, a jednym z częstych jest aromat drzewa sandałowego. Trzeba pamiętać o rześkich zielonych zapachach, zawierających przyjemne wonie roślinne – link. Kiedy już zaznajomiłeś się z wariantami zapachów, powinieneś wiedzieć o zasadniczej zasadzie – perfumy dla panów muszą być łagodne, a zarazem

perfumy

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

oszałamiające, zatem powąchaj choć parę propozycji, aby zdecydować się na zapach, jaki najbardziej ci się spodoba.

Zaciekawiły Cię informacje kamieniarstwo warszawa podane w naszym poście? Bardzo miło więc będzie nam podzielić się z Tobą następnymi wątkami. Oczekujemy na ocenę!

Warto też postawić na perfumy o podobnej kompozycji zapachowej do kosmetyków, jakich używa co dzień, ponieważ ich woń musi współgrać z wodą perfumowaną, a nie odznaczać się od niej. Jeśli zatem poszukujesz niezwykłych perfum dla swojego mężczyzny, pójdź do perfumerii oraz wybierz zapach, który cię uwiedzie. Szczególnie godny uwagi jest np. perfumy comme des garcons, obok jakiego żadna kobieta nie przejdzie bez zainteresowania. Nie bój się, iż nie trafisz w gusta bliskiego ci mężczyzny, ponieważ każdy zapach ma coś w sobie i zawsze na jakąś okazję będzie można go użyć, choćby na weekendową imprezę z przyjaciółmi czy wspólną kolację.