Niedługo będą urodziny twojego szefa? Spraw mu oryginalny podarunek

Kupno upominku dla przełożonego może być niebagatelnym wyzwaniem. Na pewno chcesz go mile zaskoczyć, ale czasem trudno jest trafić na coś oryginalnego, a równocześnie gustownego. Warto jest postawić na nieszablonowe pomysły, jakie na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy, ty zaś zapunktujesz, przez co prezes spojrzy na ciebie łaskawszym okiem, gdy będziesz poprosić go o podwyżkę. Co w takim razie można kupić?

Paczki

Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio nadzwyczaj lubiane są podarunki związane z wyjątkowymi przeżyciami, które na długi czas zostawiają rewelacyjne wspomnienia. Zależnie od upodobań twojego szefa, możesz wybrać dla niego lot balonem, szaloną jazdę sportowym samochodem po odpowiednio przygotowanych do tego torach lub nurkowanie i poznawanie interesującego, wodnego świata.

Kiedy uznasz, że znajdujący się w tym serwisie wpis jest godny uwagi, kliknij tutaj, a zobaczysz więcej na tej stronie (https://www.cafepanamera.com/kawy-single/brazylia-santos-kawa-ziarnista-100-arabica/) tego typu tekstów.

Dla zainteresowanych: aby upewnić się, że twój szef nie ma lęku wysokości bądź nie boi się pływania, inaczej może się okazać, że niespodzianka się zmarnuje bądź będziesz zmuszony sam skorzystać z atrakcji, jaką dla niego skrzętnie zaplanowałeś. Drugim godnym uwagi pomysłem na prezenty dla szefa są gadżety, które umilą mu pracę. To między innymi kubki z przykuwającymi uwagę hasłami, kalendarze, tablice czy magnesy, na jakich da się nadrukować indywidualnie wybraną grafikę. Czytaj więcej: jaki prezent dla szefa.

Gdy twój szef lubuje się w luksusowych dodatkach, dobrze jest pomyśleć nad wyszukanymi upominkami alkoholowymi, m.in. nad stojakiem na butelkę wina, szklankami na whisky bądź gustownie wyglądającym otwieraczem. Takie podarunku zawsze się przydadzą, także w pracy, gdy szef urządza przyjęcie wigilijne czy ważne spotkanie biznesowe, na jakie zaprasza znaczących klientów. Jeżeli masz luźne stosunki z szefem i w zakładzie panuje naprawdę fajny klimat, możesz wybrać coś śmiesznego, np. nietuzinkowe pluszaki. Doskonale, gdy są ręcznie wykonane oraz przez to niepowtarzalne.

prezent

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Liczą się również wysokiej jakości materiały, które sprawią, że pluszak naprawdę zrobi wrażenie i nie będzie normalną maskotką, jaką można kupić w każdym sklepie. Musi się czymś odznaczać. Na prezenty dla szefa warto jest zrzucić się z całą ekipą. Dzięki temu będziecie w stanie wybrać droższy upominek nie niepokojąc się o wydatki. A dodatkowo zintegrujecie się szukając interesującego pomysłu i może zakup prezentów stanie się tradycją, nie jedynie dla szefa, ale również dla każdego z pracowników.