summoner wars

Zobacz, które planszówki muszą znaleźć się w Twojej kolekcji gier!

Nie masz pomysłu na długie, zimne wieczory? Masz dosyć oglądania w kółko takich samych filmów , a także seriali? Postaw na wieczory z planszówkami! Okaże się, że to wspaniała możliwość spędzania czasu wraz z własnymi przyjaciółmi.
Gdy jesteś laikiem w kwestii planszówek to powinieneś zacząć od tych najprostszych oraz od takich, których tematyka przede wszystkim Cię ciekawi.

Laserowy paintball
Autor: BraNewbs
Źródło: http://www.flickr.com
summoner wars
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Musisz zdać sobie sprawę z tego, że obecnie rynek gier planszowych jest de facto rozwinięty, więc uda Ci się na nim odnaleźć de facto atrakcyjne tytuły, jakie pochłoną Cię na niejeden wieczór. Teraz przedstawimy Ci najmodniejsze i równocześnie najbardziej rozpoznawalne gry – wybór zostawimy Tobie. Najważniejszą z nich są Przebiegłe Wielbłądy, z jednej strony bardzo poszerzona gra, lecz wyjątkowo łatwa. W pierwszym momencie wyda Ci się ona nazbyt mało emocjonalna, jednakże z każdą następną rozgrywką okaże się, iż jest ona w rzeczywistości fenomenalna i można się świetnie bawić grając w nią. Entuzjastom fantasy rekomendujemy w szczególności karcianą grę Summoner Wars, która posiada tak wiele rozszerzeń, iż nie uda Ci się pewno nawet ich wszystkich zakupić. Walorem tej gry jest bez wątpienia krótki czas przeznaczony na rozgrywkę , a także możliwość gry w 2-4 graczy.

Ostatnią grą, jaka w dalszym ciągu zachwyca multum osób są Osadnicy Narodziny Imperium, lekka gra, jaka może wciągnąć nas na długie godziny. Gdy nie zarządzacie dużą ilością czasu wolnego to lepiej ją odwleczcie, bowiem nie będziecie mogli się z nią rozstać.